Yardımcı Programlar ve Siteler

Path of Exile oynarken hepimizin ihtiyacı olabileceği programları bir arada topladık ve aşağıdaki listeyi oluşturduk. Bildiğiniz ve bu listede olmayan diğer yardımcı programlar yada websiteleri var ise lütfen oneri@poeturkiye.com‘a email yollayın. Linkler günceldir.

Programların Listesi

Nerdeyse bütün Path Of Exile oyuncularının kullandığı bir macro’dur. Bu macro sayesinde oyun içerisinde herhangi bir item’ın genel bilgilerine, affix bilgilerine, poe.trade üzerindeki fiyatına ve daha birçok bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Link: POE-TradeMacro

Oyun içinde Trade yaparken hayatınızı kolaylaştıracak bir macro’dur. Bir tıklama yada tuş ile oyununuz bölünmeden trade isteklerini yönetebilirsiniz.

Link: POE-Trades-Companion

Procurement programı ile oyuna girmeden stash tablarınıza girip itemlarınızı görüntüleyebilirsiniz, item satışa çıkarabilirsiniz, stash içerisinde herhangi bir itemı arayabilirsiniz ve daha bir çok şeyi yapabilirsiniz.

Link: Procurement

Acquisition programı ile oyuna girmeden stash tablarınıza girip itemlarınızı görüntüleyebilirsiniz, item satışa çıkarabilirsiniz, stash içerisinde herhangi bir itemı arayabilirsiniz ve daha bir çok şeyi yapabilirsiniz.

Link: Acquisition

Mercury Trade ile gelen trade isteklerinizi oyunda hızlıca yönetebilirsiniz ayrıca sunduğu overlay sayesinde Skill ve Flask’larınızın bekleme sürelerini görebilirsiniz. Gelişmiş bir arayüze sahip olan bu programı kullanması da çok kolaydır.

Link: MercuryTrade

Karakter yapılandırma ve DPS ölçmek için kullanabileceğiniz bir programdır. Oyunda yeni buildler yapmadan önce burada test edip sonuçlarını görebilirsiniz. Birçok oyuncu bu programı kullanarak oyun içinde hata yapma şanslarını en aza düşürürler. Kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederiz.

Link: Path of Building

Oyunda kullandığınız Filter üzerinde değişiklikler yapmanını kolaylaştıran bir yazılımdır.

Link: Filtration

Oyunda girdiğiniz haritaları ve düşen eşyaları kayıt edebileceğiniz güzel bir istatistik programıdır.

Link: Path of Maps

Labirent üzerinde zaman kaybetmeden yolunuzu bulabileceğiniz güzel bir program.

Link: Lab Compass

Websiteleri Listesi

Bu oyunu oynayan herkesin kesinlikle ihtiyacı kullanması gereken bir sitedir. Oyun ile ilgili her bilgiyi bulabileceğiniz bir yerdir. 

Link: PoE Wiki

Oyunda alışveriş yaparken kullanmanız gereken bir websitedir. Alternatifi yoktur ve oyunu oynayan bütün oyuncuların kullandığı bir sitedir.

Link: PoE.Trade

Oyunda yapılmış ve paylaşılmış hazır build’leri bulabileceğiniz bir forumdur. Forum sitesinin arkasında oyun yapımcıları vardır.

Link: POE Forum

Oyunda yere düşen itemların sadece sizin istediklerinizi yada sadece değerli olanları göstermeye yarayan “Filter” ların hepsini tek bir yerde bulabileceğiniz bir websitesidir. Web sitesi üzerinden seçtiğiniz Filter’ı kendi istediğiniz şekilde düzenlemenize dahi yardımcı olan çok amaçlı bir sitedir.

Link: FilterBlast

Oyunda Craft yaparken ihtiyacınız olan bütün item bilgilerine ulaşabileceğiniz, Crafter iseniz vazgeçilmeniz olacak bir sitedir.

Link: PoEAffix

Oyundaki yaratıkların verdikleri hasarları ve defans değerlerini görebileceğiniz bunun ile bilikte içerisinde çok fazla yararlı bilgi barındıran güzel bir websitedir.

Link: PoEDB

Oyundaki güncel ekonomiyi ve istatistik verilerini bulabileceğiniz bir sitedir.

Elinizde bulunan bir item’ın kaç adet Chromatic Orb kullanarak istediğiniz renkleri getirmenizi hesaplayan bir sitedir.

Link: Vorici Calculator

Günlük Labirent planlarını bulabileceğiniz ve Lab Compass dosyasını indirebileceğiniz olmazsa olmaz bir websitesidir.

Link: poelab

error: İçerik kopyalanamaz!